Možnost přihlášení na závod je buď předem přes internet zde nebo pak na místě před závodem (viz pravidla).
Z organizačních důvodů, prosím, v co největší míře použijte přihlášení předem přes internet, umožníte nám postarat se o Vás lépe! Tak pojďte do toho :-)

 

STARTOVNÍ LISTINA 2017

SM39  Radim Lipták 
SM40 Jiří Kočara
SM39 Tomáš Kubačák
SM39  Matouš Ondrusz
SZ Alena Kollegová
HMM Patrik Šturma / Milan Šturma
HZM Lukáš Baran / Jana Pastorová
HMM Jiří Šimoňák / Josef Oháňka
SM39 Jiří Fojtík
HMM Roman Šuléř / Martin Hrabinský
HZM Tomáš Pasičnyk / Barbora Alexová
HZZ Denisa Izvorská / Zuzana Bílková
SZ Andrea Foltová
HMM Václav Prachař / Filip Landsberger
SZ Vendula Bechná
SM39 Pavel Hradil
HZM Radek Kubik / Markéta Kubiková
HMM Petr Kopeček / Ondřej Genco
HMM Roman Szturc / Michal Štulc
HMM David Gavor / Petr Blokša
SM40 Vladan Šindelek
SM40 Stanislav Najvert
HZZ Lucie Sobková / Klára Fišerová
SZ Vladěna Miczková
SM39 Roman Rumpoldin
SM40 Jan Knotek
SZ Ivana Šlachtová
HZM Kristýna Kunzová / Martin Kunz
HMM Květoslav Žilavý / Tomáš Střebovský
SZ Magdaléna Zezulová
SM40 Vladimír Zezula
SM40 Miloslav Weigert
SM40 Pavel Rýdl
HZM Stres Marián / Böhmová Michaela
SZ Dagmar Šerková
SM39 Miroslav Kantor
SM39 Petr Štverka
SM39 Michal Janeta
SZ Klára Kočarová
SM39 Ondřej Šerek
SM40 Radomír Šerek
SM39 Mara Causidis
SZ Vlaďka Kantorová
SM39 Tomáš Blabla
HMM Jan Stonavský / Petr Křístek
SM39 Tomáš Novák
HZM Ludmila Trávničková / Rostislav Trávníček
SM39 Jaroslav Kouřil
HZM Martina Sváková / Martin Svák
SZ Nikola Marková
SM39 Martin Badač
SM40 Petr Bobko
SM39 Jakub Lanča
SZ Eva Kocichová
SM39 Václav Tyleček   
SM39 Jiří Pokluda
SM40 Luboš Friedl
SM40 Lukáš Krejčí
SM40 Pavel Šubert
SM40 Radomír Viej
SZ Iveta Mihulová
SM40 Lumír Sobek
SM39 Serhij Tkač
HZM Marek Thomas / Lenka Valentová
HZM Petr Volek / Martina Pavlásková
SM39 Roman Jurečka
HZZ Martina Mazáčová / Ivona Barnášová
HZM Miroslav Ščerba / Lubica Ščerba
HZM Martina Mílová / Pavel Eliáš
SM40 Petr Míl
HMM Jakub Pavliska / Vojtěch Vrábel

 

STARTOVNÍ LISTINA 2016

SM39    Fojtík Jiří
SM39    Lipták Radim   
SM39    Gavor David
SM39    Jankůj Ondřej
SM39    Kaštovský Adam
H39       Markéta Vitásková / Radek Švrček
H39       Marie Liberdová / Jiří Lanča 
SZ40     Lenka Cveková 
SZ39     Adéla Chovančíková
H39       Petra Vyvialová/ Bohuslava Přidalová
SM40    David Sýkora 
SZ40     Růžena Sýkorová
H40       Květoslav Žilavý / Petr Indrák 
H39       David Belej / Roman Kroček
H39       Roman Šuléř / Martin Hrabinský
SM39    Aleš Grym
H39       Denisa Izvorská / Zuzana Bílková
H39       Jan Izvorský / Martin Koliba
H39       Lucie Ohnheiserová / Lucie Nohlová
SM39    Tomáš Kubačák
H39       Lucie Sobková / Klára Fišerová
H39       Tereza Martínková / Miroslav Illanic 
SM39    Ondřej Šerek
SM40    Radomír Šerek
SZ39     Vladěna Miczková
SM39    Vilém Čechan
SM39    Roman Rumpoldin
SM40    Vladan Šindelek
SM39    Lukáš Chmiel
SZ39     Magda Barinová
SZ39     Denisa Bařinová
SZ39     Markéta Janotová
SM40    Stanislav Najvert
SM39    Pavel Tomi
H40       Richard Špaček / Robert Wágner
SM39    Tomáš Blabla
H39       Petr Kopeček / Ondřej Genco
H40       Pavel Matula / Petra Kubalová
SM39    Břetislav Orlík
H39       Petr Nohel / Jiří Foldyna
H40       Michael Václavík / Daniel Delina
SM39    Jan Schreier
SM39    Miroslav Kantor
H39       Petr Volek / Martina Mílová
H39       Patrik Jásek / Michal Raška
SM39    Jaroslav Kouřil
SM39    Tomáš Střalka
H39       Martin Šimek / Jana Šimková
H39       Milan Šturma / Patrik Šturma
SZ39     Eva Kocichová
H39       Teodor Stojanovic / Radomír Mamula
SZ39     Lubica Ščerba
SM40    Igor Mihalčík
SM39    Jiří Pokluda
SM40    Jiří Porwisz
H39       Matěj Křiva / Michal Mičulka
H39       Jan Stonavský / Petr Křístek
H39       Kristýna Kunzová / Martin Kunz
 

STARTOVNÍ LISTINA 2015

SM39    Prachař  Václav
SM39    Běčák Ondřej
SM39    Blabla Tomáš
SZ         Hillová Monika
H39       Šimková Jana / Kulhánek Otakar
SM39    Bobek Tomáš
SM39    Sejkora David
SM39    Zezula Vladimír
SM39    Stojanovič Teodor
SZ40     Wágnerová Lenka
SM39    Lipták Radim
H40       Sroka Martin / Wágner Robert
SM39    Petrašek Adam
SZ39     Marečková Veronika
H39       Lanča Jiří / Hlaváč Radek
H39       Šuléř Roman / Hrabinský Martin
SM39    Sasyn Jan
SM39    Martasek, Jan
SM39    Vonšík Lukáš
H39      Lančová Barbora / Lanča David
SM39    Němec Lubomír
SM39    Kukuczka Jan
SM39    Lacina Radek
SM39    Fojtík Jiří
SM40    Danisz Martin
SM39    Šikýř Michal
H39       Klímová Pavlína / Jadvidžáková Šárka
H39       Izvorská Denisa/ Izvorský Jan
SM39    Badač Martin
SM40    Šindelek Vladan
H40       Žilavý Květoslav / Indrák Petr
SM39    Poledník Michal
SZ39    Mikušová Barbora
SM40   Rybář Andrej
SZ40    Rybářová Ludmila
SM39   Vrubel Lukáš
SM39   Václavík Michael
SM40   Rozkydal Martin
SM39   Schreier Jan
H39      Kunzová Kristýna / Kunz Martin
SM40   Chýlek Patrik
SM39   Viej Radomír
SZ39    Valová Kateřina
SZ39    Zielonková Iveta
SM40   Matulík Václav
SZ 40   Matulíková Monika
H39      Böhmová Michaela / Stres Marián
H40      Kohut Luděk / Marek Tomáš
SZ39    Pastorová Jana
SM40   Blokša Petr
SM39   Šerek Ondřej
SM39   Šerek Radomír
SM39   Šikýř Miroslav
SZ39    Miczková Vladěna
SM39   Rumpoldin Roman
SM39   Čechan Vilém
SM39   Grym Aleš
H39      Svobodová Michaela / Martinátová Kateřina
H39      Liberdová Aneta / Liberdová Marie
SM40   Závodný Tomáš
SM40   Machů Josef
SZ39    Ščerba Ĺubica
SM40   Kočara Jiří
SM39   Bureš Marcel
SZ39    Kwieková Iveta
SM40   Fišer Lukáš
SM39   Kalina Petr
SM40   Pavlík Miroslav
SZ40    Ščerbová Věra
SM40   Najvert Stanislav
SM40   Sobek Lumír
SZ40    Kočarová Pechová Klára



 

 

Vytvořeno službou Webnode