RECENZE

r.2016   od p. Františka Rašky ZDE

r.2015   od p. Lenky Wágnerové ZDE

r.2015   od p. Františka Rašky ZDE

r.2014   od p. Františka Rašky ZDE

r.2014   od závodnice Petry Mückové ZDE

DISKUZE

jednička s hvězdičkou :-)

Díky moc, byli jsme potřetí a opět skvělé. A vzhledem k tomu, že v hnusném počasí je sice těžké běžet, ale mnohem těžší je v tom dešti vše nachystat, zorganizovat a mrznout na všech těch stanovištích, tak velká poklona a pochvala všem. My běžci jsme se oproti vám flákali :-) Bylo to parádní a rádi přijdeme zas :-)

Paráda!

Díky za skvělý závod, výbornou organizaci, skvělé zázemí, usměvavé pořadatelky a dobře zakoupené počasí! :-)

Díky

Díky za pěkný zážitek. Skvělá organizace, super závod.

DÍKY

Parádní závod! Krásná trať, výborné zázemí, skvělí moderátoři, podpora na trati, objednané počasí... DĚKUJEME!

Poděkování

Díky za super závod, skvělou atmosféru, milé povzbuzování, výborné občerstvovačky. Náročné stoupaní, ale krásná trať. Účastnili jsme se poprvé, a moc jsme si to užili. A vyhranou láhev Čupkovské půlšichtovnice jsme hned včera okoštovali :-) :-) Příští rok jdeme určitě zas. díky :-) A ještě dotaz, budou někde zveřejněny fotky ze závodu, které se promítaly před vyhlášením, těšíme se na ně :-) :-)

Poděkování

Ahoj,
chtěl bych poděkovat všem pořadatelům za "super" závod se skvělý zázemím!!!
Samozřejmě i trasa závodu byla skvěle vybrána ....buhužel můj problém byl, že jsem nějak přehlídnul to převýšení :o) ..... které mě docela překvapilo. To ovšem nic nemění na skvělém zážitku.
Díky vám všem
Tož zas za rok !!!!!!! :o)

Mix ???

Proč neni vypsana kategorie Mix jako na všech zavodech ? Jak mužete srovnavat dvojice Muz-Muz s dvojici Zena - Muz ??? Zdá se mi to nefer

Re: Mix ???

Kategorie Hobby je rozdělena pouze věkovým průměrem a podmíněna pouze jedním povinným kolem každého účastníka z dvojice. Pak je to plně v režii daného páru, zda poběží pravidelně na střídačku či jeden z nich poběží více kol. Pokud běžíte pro radost, jako většina účastníků, nic nefér v tom neuvidíte, pokud běžíte pro výhru, najděte silného parťáka... Běhu zdar!

pochvala

nemělo to chybu vše na 1 díky

Přidat nový příspěvek

Kontaktujte nás

Vytvořeno službou Webnode